Aby skorzystać z
pełnej wersji serwisu
   
Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Aktualności oświatowe Aktualności oświatowe 2009 I kwartał 2009
Rozmiar tekstu: f1 f2 f3

Aktualności

Porady Oświatowe

Kanały RSS

Portal Oświatowy partnerem VI Konferencji OSKKO

W dniach 6-8 marca 2009 r. , w Miętnem odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty, której jednym z partnerów był Portal Oświatowy.
Podczas konferencji można było poznać bliżej nasz portal.
Portal wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników konferencji
Podczas konferencji można było wypróbować nasz portal i poznać jego funkcjonalność, jako doskonałego narzędzia w pracy dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek szkolno-wychowawczych.
5. szczęśliwców wygrało darmowy dostęp do PortaluOswiatowego.pl
W trakcie kongresu odbył się konkurs, w którym nagrodą był darmowy dostęp do portalu przez 1 miesiąc. Zwycięzców konkursu wylosowała Pani Minister Krystyna Szumilas.
Szczęśliwcom jeszcze raz gratulujemy, pozostałym dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia na kolejnym kongresie OSKKO już we wrześniu!
Redakcja PortaluOswiatowego.pl

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?

Tylko w Portalu Oświatowym:

  • jesteś na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie
  • możesz indywidualnie konsultować się z ekspertami
  • korzystasz z bazy kilku tysięcy porad
  • masz dostęp do licznych narzędzi ułatwiających pracę

Zarejestruj się, a otrzymasz praktyczny prezent

  • Poradnik:
    65 dokumentów szkolnych podlegających nadzorowi – jak uniknąć w nich błędów?
    w formacie PDF
© 2010 Wydawnictwo Wiedza i Praktyka