Bezpłatna konferencja "Nowe technologie w edukacji"

Anna Trochimiuk

Anna Trochimiuk

Data publikacji: 29 sierpnia 2012 r.
Poleć znajomemu

Serdecznie zapraszamy dyrektorów placówek oraz opiekunów pracowni informatycznych do udziału w bezpłatnej konferencji "Nowe technologie w edukacji", która odbędzie się już 20 września 2012 r. w Warszawie. Portal Oświatowy jest patronem medialnym konferencji!

Nowe technologie usprawnią zarządzanie placówką oraz wpłyną na wzrost poziomu nauczania

W dzisiejszych czasach informatyzacja placówek edukacyjnych jest etapem niezbędnym w procesie kreowania nowoczesnego, rozwojowego systemu oświaty. Szkoły muszą zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest dopasowanie się do wysokich standardów nauczania i zapewnienie młodzieży możliwie najwyższej jakości działalności dydaktycznej.  Konferencja będzie koncentrować się na przedstawieniu, w jaki sposób rozwiązania technologiczne mogą przyczynić się do usprawnienia zarządzania placówką oraz do wzrostu ogólnego poziomu nauczania. Pragniemy również pokazać ciekawe rozwiązania jakie oferują firmy działające na rynku.

Proponowana tematyka konferencji:

  • Oprogramowanie i sprzęt wykorzystywany w salach lekcyjnych
  • Nowoczesne pracownie komputerowe - sprzęt, oprogramowanie
  • ICT w edukacji
  • Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w szkole, przy komputerze, bezpieczeństwo w sieci
  • Zarządzanie serwerami i pracowniami
  • Rozwiązania wspomagające pracę nauczycieli
  • Wyposażenie bibliotek szkolnych

Dla dyrektorów szkół i nauczycieli bezpłatny udział w konferencji!

Na konferencję zapraszamy:

  • przedstawicieli władz państwowych i lokalnych / samorządowych: wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów, itp.
  • przedstawicieli publicznych i prywatnych szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, dyrektorów, kierowników pracowni informatycznych, nauczycieli przedmiotów ogólnych i specjalistycznych
  • osoby mające wpływ na kształt placówek oświatowych
Dla ww. osób udział w konferencji jest bezpłatny
Zapraszamy do rejestracji online: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowe-technologie-w-edukacji-2.htm. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Dostawcy rozwiązań informatycznych w szkołach mogą odpłatnie wziąć udział w konferencji

Udział w konferencji jest płatny dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych. Opłata za osobę wynosi 1 000 PLN + 23%VAT

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia przedstawicieli wyżej wymienionych firm.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel