„Nadzór pedagogiczny” i „Ocena pracy nauczyciela” – nowe publikacje w Fabryce Wiedzy!

Data publikacji: 19 lutego 2019 r.
Poleć znajomemu
„Nadzór pedagogiczny” i „Ocena pracy nauczyciela” – nowe publikacje w Fabryce Wiedzy!

Redakcja Portalu Oświatowego zachęca do zapoznania się z nowymi pozycjami książkowymi w Fabryce Wiedzy WIP. Pierwsza z nich to „Nadzór pedagogiczny w przedszkolu i szkole. Praktyczne zastosowanie nowych przepisów”. Druga z książek nosi tytuł „Ocena pracy nauczyciela i dyrektora od 1 stycznia 2019 r.”

Książka "Nadzór pedagogiczny w szkole i przedszkolu - praktyczne zastosowanie nowych przepisów" to zbiór przepisów dotyczących nadzoru pedagogicznego oraz ich interpretacji i dokumentów szkolnych związanych z nadzorem pedagogicznym. Publikacja zawiera szczegółowo omówione nowe przepisy oświatowe - zadania dyrektora, formy sprawowanego nadzoru, zadania organu nadzoru pedagogicznego. Książka i płyta CD zawierają ponad 40 aktualnych dokumentów, gotowych do edytowania i zastosowania w placówce.

Publikację możesz zamówić tutaj>> Cena to 69,90 zł.

Kolejna publikacja –„Ocena pracy nauczyciela i dyrektora od 1 stycznia 2019 r.” zawiera kompleksowe omówienie zasad dokonywania oceny pracy nauczyciela od 1 stycznia 2019 r. wraz ze wzorami nowych dokumentów opracowanych w oparciu o znowelizowane przepisy. Dokumenty zawierają aktualną treść i podstawy prawne uwzględniające zmiany w Karcie Nauczyciela, które weszły w życie 1 stycznia 2019 r.

Książka „Ocena pracy nauczyciela i dyrektora od 1 stycznia 2019 r.” jest dostępna tutaj>> za jedyne 52,90 zł.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel