Nowość w Fabryce WIP – „Zamówienia publiczne placówek oświatowych”

Data publikacji: 29 stycznia 2019 r.
Poleć znajomemu
Nowość w Fabryce WIP – „Zamówienia publiczne placówek oświatowych”

Szkoły, przedszkola i placówki samorządowe mogą udzielać zamówień publicznych. Procedura udzielania tych zamówień jest skomplikowana i budzi wiele wątpliwości. Skorzystaj z nowej publikacji w Fabryce WIP - „Zamówienia publiczne placówek oświatowych”.

Udzielenie zamówienia publicznego wymaga fachowej wiedzy nie tylko teoretycznej (w zakresie ustawy Prawo Zamówień Publicznych) ale także praktycznej. Przepisy nie są tu jednak wystarczająco precyzyjne, stąd wiele wątpliwości interpretacyjnych, co zresztą odzwierciedla bogate orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej.

Warto więc skorzystać z praktycznego poradnika, który krok po kroku wyjaśnia, jakie działania podjąć w procedurze zmierzającej do udzielenia zamówienia publicznego. W publikacji „Zamówienia publiczne placówek oświatowych. Definicje, interpretacje, podstawy prawne. Planowanie zamówień. Tryby, procedury, etapy postępowania. Sprawozdawczość. Praktyczne przykłady” prezentujemy wskazówki przydatne zarówno na etapie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jego wszczęcia, prowadzenia, jak i rozstrzygania.

Publikację można zamówić tutaj>>


Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel