„Uchwały, regulaminy i procedury szkolne” – nowe wydanie bestsellera!

Data publikacji: 2 października 2019 r.
Poleć znajomemu
„Uchwały, regulaminy i procedury szkolne” – nowe wydanie bestsellera!

W Fabryce Wiedzy ukazało się nowe wydanie bestsellerowej publikacji „Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszkolnego”. W wydaniu uwzględniono stan prawny z września 2019 r.

Nowe wydanie publikacji zawiera analizę omówienie dokumentów wydawanych przez organy wewnętrzne szkoły, a mianowicie radę pedagogiczną, radę rodziców i radę szkoły. W książce uwzględniono zmiany wprowadzone trwającą reformą oświaty, w tym zakresie kompetencji organów szkoły, ich uprawnień do uchwalania uchwał, regulaminów i opracowywania procedur szkolnych.

Do publikacji dołączona płytę CD zawierających ponad 75 wzorów dokumentów gotowych do zastosowania w każdej szkole. Dzięki płycie, jak i samej publikacji czytelnik będzie mógł usystematyzować swoją wiedzę oraz skorzystać z gotowych, praktycznych, a co najważniejsze – zgodnych z prawem rozwiązań w codzienności szkolnej.

Publikację możesz nabyć tutaj>>
Słowa kluczowe:
regulaminuchwała

Powiązane porady i dokumenty

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel