CKE: List do uczniów i słuchaczy zasadniczych szkół zawodowych, techników, techników uzupełniających i szkół policealnych

Data publikacji: 15 czerwca 2012 r.
Poleć znajomemu

Dnia 15 czerwca 2012 r. dyrektor CKE na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zamieścił list do uczniów i słuchaczy zasadniczych szkół zawodowych, techników, techników uzupełniających i szkół policealnych związany z tegorocznymi egzaminami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe.

Egzamin 18 czerwca 2012 r.

„Drodzy Uczniowie i Słuchacze zasadniczych szkół zawodowych, techników, techników uzupełniających i szkół policealnych,

tegoroczny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla absolwentów wszystkich szkół prowadzących kształcenie zawodowe rozpocznie się w poniedziałek 18 czerwca 2012 r. o godzinie 12.00. W tym dniu odbędzie się pisemny etap egzaminu.

Klucze wyboru poprawnych odpowiedzi do arkuszy z tego etapu egzaminu będą umieszczane na stronie internetowej CKE od 19 czerwca 2012 roku.

W dniach od 19 do 22 czerwca 2012 r. absolwenci techników, techników uzupełniających i szkół policealnych przystąpią do etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe dla techników i szkół policealnych jest zamieszczony na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Od 2 lipca 2012 r. rozpocznie się etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych.

31 sierpnia 2012 r. dyrektorzy szkół, w których ukończyliście naukę, przekażą Wam informacje o Waszych egzaminacyjnych osiągnięciach i wręczą dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Życzę Wam powodzenia!

Artur Gałęski

p.o. Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej”

Źródło informacji:

  • Strona internetowa CKE.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel