Grypa - zalecenia MEN dla szkół

Data publikacji: 26 stycznia 2011 r.
Poleć znajomemu

Ministerstwo Edukacji Narodowej zwraca się do kuratorów oświaty, dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek nauczania i wychowania z prośbą o upowszechnienie informacji na temat niezbędnych działań profilaktycznych, zapobiegających grypie A/H1N1 i infekcjom grypopodobnym, zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych w przedszkolach, szkołach i placówkach oraz o współpracę w tym zakresie z właściwymi Powiatowymi Stacjami Sanitarno - Epidemiologicznymi.

W czwartki do 14:00 prześlij informacje o zachorowaniach!

Zgodnie z prośbą Głównego Inspektora Sanitarnego, dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek proszeni są o monitorowanie absencji chorobowej i przekazywanie drogą elektroniczną w każdy czwartek do godz. 14:00 (od czwartku 27 stycznia 2011 r.) do właściwej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, informacji o absencji chorobowej powyżej 20% uczniów szkół lub 40% dzieci uczęszczających do przedszkoli.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel