Komunikat dotyczący spotkania dyrektorów liceów z oddziałami dwujęzycznymi

Data publikacji: 27 stycznia 2009 r.
Poleć znajomemu

16 października 2008 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, organizują spotkanie dla dyrektorów liceów z oddziałami dwujęzycznymi.

Spotkanie, z udziałem przedstawicieli kierownictwa Ministerstwa, poświęcone będzie nauczaniu, w tym przeprowadzaniu egzaminów, w oddziałach dwujęzycznych w świetle Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 września 2008 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych oraz projektu nowej podstawy programowej.

Spotkanie odbędzie się w gmachu Ministerstwa w Warszawie przy Al. Szucha 25 (sala 102) o godzinie 15.00. Zainteresowanych (po jednej osobie z danej szkoły) prosimy o zgłoszenie udziału pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub telefonicznie: (0-22)-345-37-85. Koszty przejazdu pokrywa uczestnik lub instytucja delegująca.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel