Czat on-line: jak poprawnie przygotować arkusz organizacji na rok 2017/2018 – skonsultuj się z ekspertem

Data publikacji: 4 kwietnia 2017 r.
Poleć znajomemu
Czat on-line: jak poprawnie przygotować arkusz organizacji na rok 2017/2018 – skonsultuj się z ekspertem

Na prośbę naszych Czytelników już w najbliższy czwartek odbędzie się czat online poświęcony tematowi nowego arkusza organizacji. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące przygotowania arkusza na rok szkolny 2017/2018 lub nie są pewni, które przepisy nowego rozporządzenia w sprawie organizacji publicznych szkół i przedszkoli należy zastosować już teraz – zachęcamy do rozmowy z redaktorem portalu Michałem Kowalskim.

W dniu czatu na stronie głównej portalu – pod ramką „Zmiany w prawie” znajdującej się w prawej kolumnie – pojawi się okienko czatu. Wystarczy wpisać swoje pytanie – a ekspert będzie odpowiadał na bieżąco na pytania.

Czat on-line poświęcony tematowi arkusza organizacji odbędzie się:

  • 6 kwietnia (czwartek) – godz. 11-12

A na kolejne czaty online o tematyce kadrowo-płacowej* zapraszamy:

  • 11 kwietnia (wtorek) - godz. 11-12
  • 18 kwietnia (wtorek) - godz. 11-12
  • 25 kwietnia (wtorek) - godz. 11-12

Co ważne, rozmawiając na żywo z ekspertem, mogą Państwo zadać dowolną liczbę pytań i w razie potrzeby uszczegółowić swoje pytanie!

Czat poprowadzi Michał Kowalski – radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Prowadzi kancelarię, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom i innym pracownikom szkół. Od kilku lat współpracuje ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.

Zapraszamy do udziału!

* Z wyłączeniem pytań o sposób obliczenia danego świadczenia, ponieważ pytania te wymagają głębszej analizy, przez co odpowiedź na czacie nie jest możliwa.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel