Jesteś nowym dyrektorem? Mamy szkolenie dla Ciebie!

Data publikacji: 16 października 2019 r.
Poleć znajomemu
Jesteś nowym dyrektorem? Mamy szkolenie dla Ciebie!

Objąłeś niedawno funkcję dyrektora szkoły? Potrzebujesz wsparcia eksperta w zakresie oświatowego prawa pracy? Nie czekaj i zapisz się na szkolenie „Vademecum początkującego dyrektora szkoły”.

Oświatowe prawo pracy cechuje się specyfiką w stosunku do innych branż. Jest to oczywiście wynik odrębnych regulacji ustawy – Karta Nauczyciela. Specyficzne są przede wszystkim:

  • zasady zatrudniania i zwalniania nauczycieli,
  • czas pracy nauczycieli (w tym budząca duże wątpliwości kwestia pensum),
  • zasady przyznawania składników wynagrodzenia,
  • odpowiedzialność dyscyplinarna nauczycieli itp.

O tych i innych najważniejszych zagadnieniach z oświatowego prawa pracy dowiesz się, biorąc udział w szkoleniu „Vademecum początkującego dyrektora szkoły”. Dzięki nabytej wiedzy dyrektor dowie się jak respektować prawa pracownicze, a jednocześnie jak zapewnić prawidłową organizację pracy w szkole. Wiedza na ten temat jest kluczowa także z uwagi na odpowiedzialność dyrektora względem Państwowej Inspekcji Pracy, organu prowadzącego i innych podmiotów.

Szkolenie odbędzie się:

Koszt udziału w szkoleniu wynosi netto: 490 zł  + 23% VAT,  kwota brutto: 602,70 zł. Przy nadesłaniu zgłoszenia do 18 października 2019 r. (szkolenie w Katowicach) bądź 23 października 2019 r. (szkolenie w Warszawie) koszt udziału w szkoleniu wynosi netto: 390zł + 23% VAT,  kwota brutto: 479,70 zł.
Źródło:

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel