Już 15 maja najbliższy czat kadrowo – płacowy

Data publikacji: 14 maja 2018 r.
Poleć znajomemu
Już 15 maja najbliższy czat kadrowo – płacowy

Już we wtorek, 15 maja 2018 r., o godz. 10:00 , zapraszamy na czas online dotyczący spraw kadrowo – płacowych w szkołach i placówkach oświatowych.

W dniu czatu na stronie głównej portalu – w prawej kolumnie – pojawi się okienko czatu. Wystarczy wpisać swoje pytanie – a ekspert będzie odpowiadał na bieżąco na pytania (z wyłączeniem pytań o sposób obliczenia danego świadczenia, ponieważ pytania te wymagają głębszej analizy, przez co odpowiedź na czacie nie jest możliwa.)

Czat poprowadzi Michał Kowalski – radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Prowadzi kancelarię, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom i innym pracownikom szkół. Od kilku lat współpracuje ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel