"Kolory wolności" - konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Data publikacji: 4 kwietnia 2014 r.
Poleć znajomemu

Do 12 maja 2014 r. uczniowie szkół podstawowych mogą zgłosić się do udziału w konkursie „Kolory wolności”. Jest to konkurs plastyczny pod patronatem Marszałka Sejmu Pani Ewy Kopacz i ma na celu zainteresowanie uczniów zagadnieniami związanymi z wydarzeniami sprzed 25 lat - przełomowymi wyborami do Sejmu w 1989 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 przy wykorzystaniu technik rysunku, malarstwa lub kolażu (prace płaskie, nieprzestrzenne). Wyniki konkursu zostaną opublikowane w dniu 26 maja 2014 r. na stronie internetowej sejmu (www.sejm.gov.pl). Celem konkursu jest wyłonienie 20 - 50 prac, które będą prezentowane w formie wystawy plenerowej w dniu 4 czerwca 2014 r. na terenie Kancelarii Sejmu w Warszawie.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 12 maja 2014 roku na adres Kancelarii Sejmu przy ul. Wiejskiej 4/6/8, 00-902 Warszawa z dopiskiem „KONKURS”.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom odbędzie się w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody: tablet, aparat fotograficzny oraz odtwarzacz MP3.

Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: [email protected] Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Konkurs.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia można pobrać ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel