Marsz Żywych 2013

Data publikacji: 8 marca 2013 r.
Poleć znajomemu

Do 25 marca 2013 r. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne mogą zgłosić uczestnictwo swoich uczniów w Marszu Żywych 2013. Marsz odbędzie się 8 kwietnia 2013 r.

Do 25 marca 2013 r. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne mogą zgłosić uczestnictwo swoich uczniów w Marszu Żywych 2013. Marsz odbędzie się 8 kwietnia 2013 r.

8 tysięcy osób z całego świata w Marszu Żywych 2013

Uczestnicy Marszu jak co roku przejdą tzw. Drogą Śmierci z KL Auschwitz I do KL Auschwitz II-Birkenau, by uczcić Dzień Pamięci Ofiar Holokaustu - Yom Hashoah.
W tegorocznym Marszu przewidziany jest udział ok. 8 tysięcy osób z całego świata, w tym ponad tysiąca polskich uczniów. Więcej informacji na temat idei, historii Marszu Żywych oraz relacji uczestników tego wydarzenia z lat ubiegłych na stronie organizatora - International March of the Living www.motl.org.

Polskie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne zainteresowane uczestnictwem swoich uczniów w Marszu proszone są o przesłanie do 25 marca 2013 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej na adres: [email protected] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Zgłoszenia nadesłane po terminie lub niezawierające pełnych danych i informacji wskazanych w formularzu nie będą rozpatrywane. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło informacji:

  • Strona internetowa Ministerstwa Edukacji Narodowej (www.men.gov.pl).

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel