MEDAL KEN DLA EKSPERTA PORTALU OŚWIATOWEGO

Anna Trochimiuk

Anna Trochimiuk

Data publikacji: 29 października 2012 r.
Poleć znajomemu

Ekspert Portalu Oświatowego - Pan Patryk Kuzior został uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej za wkład w rozwój oraz prawidłowe stosowanie prawa oświatowego. Serdecznie gratulujemy!

Nagrody z okazji DEN w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

26 października 2012 r. podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji  Narodowej zorganizowanej w gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w  Katowicach Pani Krystyna Szumilas - Minister Edukacji Narodowej wraz  ze Śląskim Kuratorem Oświaty Stanisławem Faberem wręczyli wyróżnienia  i nagrody nauczycielom i innym osobom zasłużonym dla oświaty i wychowania. Wśród uhonorowanych znalazł się ekspert Portalu Oświatowego - Pan Patryk Kuzior, któremu Minister Edukacji Narodowej nadała Medal Komisji  Edukacji Narodowej. Wyróżnienie to przyznane zostało za wkład naszego Eksperta w rozwój oraz prawidłowe stosowanie prawa oświatowego.

Już ponad 4 lata współpracy z Portalem Oświatowym

Dotychczasowy dorobek Pana Patryka Kuziora w tej dziedzinie stanowi  komentarz do ustawy o systemie oświaty (współautor), kilkadziesiąt artykułów poświęconych różnym zagadnieniom z zakresu prawa oświatowego opublikowanych w wydawnictwach fachowych i branżowych, setki porad i opinii, w tym także dla  Portalu Oświatowego, z którym współpracuje już ponad 4 lata. Pan Patryk Kuzior jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Śląskiego. Na tej też uczelni dobiegają końca czynności w przewodzie doktorskim w dziedzinie prawa i niebawem nasz Ekspert  przystąpi do obrony pracy doktorskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Redakcja Portalu Oświatowego

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel