Przedsiębiorczość młodzieży - zaproszenie do konsultacji krajowych

Data publikacji: 15 stycznia 2014 r.
Poleć znajomemu

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza młodzież do udziału w konsultacjach krajowych na temat zaproponowany przez grecką prezydencję w Radzie UE. Tematem dialogu jest przedsiębiorczość młodzieży i jej rola w aktywizowaniu młodych ludzi. Konsultacje potrwają do 3 lutego 2014 r., a ich wyniki zostaną wykorzystane w ramach Unijnej Konferencji Młodzieżowej, która odbędzie się w marcu w Grecji.

KROK 1: Zapoznanie się z listą pytań i wprowadzeniem

Jeżeli jesteście zainteresowani przeprowadzeniem konsultacji w swoim środowisku lokalnym, organizacji, grupie nieformalnej, zapoznajcie się z listą pytań pomocniczych do obecnego tematu.

KROK 2: Przeprowadzenie konsultacji

Spróbujcie w swoim środowisku przeprowadzić konsultacje. Nie ma ustalonej metody przeprowadzenia konsultacji, wszystko zależy od Waszego zorganizowania się i pomysłu. Może to być zwykła dyskusja, burza mózgów, debata z władzami lokalnymi, godzin wychowawcza, debata Oksfordzka.

KROK 3: Opracowanie wyników i napisanie krótkiego raportu (do 3 lutego 2014 r.)

Gdy zdobędziecie odpowiedzi na proponowane pytania, prosimy abyście przesłali konkluzje z przeprowadzonych konsultacji. Termin nadsyłania raportów to 3 luty 2014 r. Raporty prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Więcej informacji na temat procesu usystematyzowanego dialogu z młodzieżą oraz link do ankiety z pytaniami można znaleźć na stronach:
www.mlodziez.org.pl
https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/57455cac4cbb47c1d879192a276ddf59
Słowa kluczowe:
konkursy dla szkół

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel