Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW

Data publikacji: 27 maja 2013 r.
Poleć znajomemu

W dniach 4-6 czerwca w Expo Silesia odbędą się Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW.

W dniach 4-6 czerwca w Expo Silesia odbędą się Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW.

Skąd pomysł na organizację takiej imprezy?

Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW to pierwsza w Polsce tego typu impreza dedykowana producentom urządzeń do wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych. W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyposażenia Placów Zabaw, które zadba o część merytoryczną wystawy. 6 listopada 2012 w Centrum Targowym Expo Silesia w Sosnowcu odbyło się spotkanie producentów wyposażenia Placów Zabaw. Celem spotkania było założenie stowarzyszenia skupiającego środowisko wytwórców wyposażenia Placów Zabaw oraz współpraca w zakresie organizacji przedmiotowych targów. Przyznali oni jednogłośnie, że brakuje w ofercie polskich ośrodków targowych imprezy dedykowanej ściśle dla branży producentów urządzeń dla placów zabaw, a jest już najwyższy czas, aby takie wydarzenie wreszcie się pojawiło.

Do kogo skierowane są Targi PLAC ZABAW?

Targi PLAC ZABAW kierujemy do przedstawicieli władz szkół, przedszkoli, świetlic środowiskowych, jednostek opiekuńczych, jednostek samorządowych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, specjalistów z branży. Należy jednak pamiętać
o tym, że zakres tematyczny oraz program Targów sprawiają, że ta specjalistyczna impreza zainteresuje nie tylko profesjonalistów.

Czego dokładnie będzie dotyczyć oferta Targów PLAC ZABAW?

Podczas Targów zwiedzający będą mogli zapoznać się przede wszystkim z: możliwościami projektowania terenu, wyposażeniem placów zabaw w urządzenia zabawowe, sportowe
i komunalne, usługami budowlanymi na poziomie architektonicznym i wykonawczym. Na swoich stoiskach Wystawcy przedstawią oferty dotyczące placów zabaw do użytku zarówno publicznego jak i przydomowego, rodzaje bezpiecznych nawierzchni stosowanych na placach zabaw, ścieżkach i boiskach, systemy sportowe, fitness zewnętrzny (siłownie plenerowe).

Czy są przygotowane jakieś dodatkowe atrakcje dla zwiedzających Targi PLAC ZABAW?

Oprócz możliwości zwiedzania stoisk, wypróbowania sprzętu podczas promowania danych urządzeń, dla zwiedzających jest przygotowany niezwykle ciekawy program sympozjum „Przez rekreację do integracji”. Patronem merytorycznym tego wydarzenia jest Centrum Kontroli Placów Zabaw. Dodatkowo, ofertą uzupełniającą Targi PLAC ZABAW będą odbywające się w tym samym czasie Targi Usług dla Gmin i Powiatów oraz Salon Inwestycji i Rozwoju Regionów.

W jakich godzinach będą czynne targi?

Zapraszamy serdecznie w dniach 4-6 czerwca w godzinach 9.00-16.00.

Gdzie i w jakiej cenie będą dostępne bilety na Targi PLAC ZABAW?

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej w bazie zwiedzających i odebrać bezpłatny bilet wstępu na Targi.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel