Weź udział w czacie on-line z ekspertem – uzyskaj natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie!

Data publikacji: 30 kwietnia 2019 r.
Poleć znajomemu
Weź udział w czacie on-line z ekspertem – uzyskaj natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie!

Wiemy, jak ważne jest otrzymanie wiarygodnej odpowiedzi eksperta w jak najkrótszym czasie. Wciąż pracujemy nad tym, by nasi Czytelnicy otrzymywali rzetelne porady jeszcze szybciej niż dotychczas. Już teraz średni czas otrzymania odpowiedzi eksperta w naszej poradni to mniej niż 2 dni robocze!

Chcemy jednak, by mogli Państwo otrzymywać odpowiedzi jeszcze szybciej! Dlatego uruchomiliśmy nową usługę dla użytkowników Portalu Oświatowego: czat na żywo.

W dniu czatu na stronie głównej portalu – w prawej kolumnie – pojawi się okienko czatu. Wystarczy wpisać swoje pytanie – a ekspert będzie odpowiadał na bieżąco na pytania.

Najbliższe czaty on-line* odbędą się:

  • 7 kwietnia w godz. 10-11,
  • 12 kwietnia w godz. 10-11,
  • 19 kwietnia w godz. 10-11,
  • 26 kwietnia w godz. 10-11,

Co ważne, rozmawiając na żywo z ekspertem, mogą Państwo zadać dowolną liczbę pytań i w razie potrzeby uszczegółowić swoje pytanie!

Czat poprowadzi Michał Kowalski – radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Prowadzi kancelarię, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom i innym pracownikom szkół. Od kilku lat współpracuje ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.

* Z wyłączeniem pytań o sposób obliczenia danego świadczenia, ponieważ pytania te wymagają głębszej analizy, przez co odpowiedź na czacie nie jest możliwa.

 

Zapraszamy do udziału!

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel