Wiedza z rzetelnego źródła to podstawa w procesie nauczania

Data publikacji: 15 grudnia 2020 r.
Poleć znajomemu
Wiedza z rzetelnego źródła to podstawa w procesie nauczania

A pewna i dobra informacja, to prenumerata tytułów prasowych w RUCH S.A. Instytucje, Szkoły, Biblioteki oraz nauczyciele i uczniowie za pośrednictwem RUCH-u uzyskują dostęp do ponad 2500 tytułów prasowych wydawanych na polskim rynku. Jest to największa baza tytułów dostępna na polskim na rynku.

Dlaczego prenumerata oznacza pewność dostępu do rzetelnej informacji prasowej? Wynika to z procesów dystrybucji prasy. Prenumerata jako osobno funkcjonujący  RUCH-u proces dystrybucji powoduje, że klient prenumeraty ma pewność, że w nakładzie skierowanym przez wydawcę do RUCH-u jest specjalny egzemplarz właśnie dla takiego klienta. W prenumeracie obsługujemy zamówione na określony czas wszystkie pozycje wydawnicze i nie korzystamy w tym procesie z ogółu nakładów skierowanych przez wydawcę do dystrybucji
w naszej sieci sprzedaży. Właśnie ten aspekt wyróżnia prenumeratę od tradycyjnego zakupu prasy w kiosku czy saloniku prasowym” – mówi Małgorzata Modrzejewska, Dyrektor Biura Prenumeraty i e-commerce RUCH S.A.

Dostęp do informacji prasowej na bieżąco opisującej zjawiska i trendy otaczającej nas rzeczywistości stanowi niezwykle istotny element w budowaniu wiedzy i kompetencji czytelnika. Możliwość przeczytania prasy stanowi także podstawę realizacji misji społecznej rozwijającej nawyki czytelnicze, które są niezwykle ważne w długoterminowej perspektywie budowania społeczeństwa obywatelskiego. Zbudowanie nawyku czytania i analizy rzeczywistości z różnych perspektyw to wielkie wyzwanie, które staje przed naszym systemem kształcenia. Badania czytelnictwa prasy pokazują, że prasa drukowana cieszy się większym popytem wśród odbiorców starszych. Młodzież korzysta głównie ze źródeł internetowych, a te – bardzo często opierają przekaz na wątpliwych źródłach informacji. W tym zakresie prasa drukowana oznacza pewność informacji oraz przekaz redagowany przez przygotowanych dziennikarzy i redakcje biorące odpowiedzialność za jakość przekazywanych treści. Należy zagospodarować tak wielki i łatwo dostępny potencjał informacyjny. Aby to zrobić skutecznie, trzeba zadbać o dostępność do prasy oraz budować wśród potencjalnych czytelników zainteresowanie tym kanałem informacji.

Zamówienie prenumeraty prasy specjalistycznej, dzienników ogólnopolskich, periodyków opiniotwórczych, rozrywkowych czy branżowych w RUCH to dla czytelnika nie tylko „okno na świat” oraz sposób na pozyskanie najbardziej aktualnej wiedzy. Prenumerata stanowi dostosowane do potrzeb zamawiającego narzędzie, które jest także opłacalne. Daje bowiem pewność stałej korzystnej ceny w czasie całego okresu abonamentowego. To duży komfort dla klienta, który nie tylko uzyskuje pewność dostawy zamówionej prasy, ale wie, że koszty dostępu do informacji są przewidywalne i na pewno nie wzrosną, w zakontraktowanym czasie.

Prenumerata jest wygodną metodą dostawy zamówionych tytułów prasowych, które RUCH dostarcza pod wskazany adres lub do wybranego przez klienta kiosku. Prenumerata RUCH jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla użytkownika zainteresowanego konkretnym tytułem prasowym – zarówno prasą codzienną, tygodnikami opinii czy wydawnictwem branżowym. Zamówienie prenumeraty jest łatwe i wygodne przez stronę internetową www.prenumerata.ruch.com.pl, mail lub telefon. Możliwość zamawiania on-line w RUCHu to jedyna taka opcja na rynku dla tytułów drukowanych. Zamówienie ujęte na jednej fakturze można rozliczyć jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej.

„Stawiamy na rzetelność realizacji i dopasowanie do potrzeb klientów. Nie zamieniamy wydań z dodatkami dla prenumeratorów na tańsze wydania egzemplarzowe, co niestety zdarza się na rynku. Obsługujemy różnych odbiorców prenumeraty – klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucje publiczne oraz organy administracji rządowej. Zdecydowana większość naszych klientów odnawia prenumeratę na kolejny okres, zazwyczaj na następny rok. Realizujemy także prenumeratę kroczącą - zamawianą w dowolnym czasie i odnawianą co miesiąc. Fakt, że klienci kontynuują współpracę z RUCH S.A. to dowód jakości naszej usługi, którą nieustannie doskonalimy” – informuje Piotr Regulski, Prezes Zarządu RUCH S.A.

Prenumeratę w RUCH-u dodatkowo wyróżnia dedykowana obsługa kluczowych klientów– jest to zawsze jedna osoba doskonale znająca swojego klienta. To duży komfort, bowiem pracownik prenumeraty RUCH S.A. zna historię współpracy, potrafi ocenić potrzeby klienta oraz doradzić najlepsze rozwiązanie. „W kontekście klientów z branży dydaktycznej, naukowej czy publicznej – np. bibliotek – jesteśmy w stanie zaproponować szytą na miarę ofertę tytułów prasowych oraz książek. Dzięki danym sprzedażowym wiemy jakie tytuły cieszą się największym zainteresowaniem czytelników i które z nich warto posiadać w ofercie instytucji zainteresowanej prenumeratą” – dodaje Piotr Regulski, Prezes Zarządu RUCH S.A.

RUCH S.A. obsługuje miesięcznie miliony klientów. Dzięki obejmującym cały kraj trasom codziennych dostaw docieramy terminowo do każdego punktu odbioru. W przypadku skorzystania z oferty prenumeraty klient może być pewny, że zamówiony tytuł trafi każdego dnia rano do wskazanego miejsca – może to być zarówno adres szkoły, biblioteki, instytucji jak i punkt RUCH-u zlokalizowany nieopodal tego miejsca.

Zapraszamy na https://prenumerata.ruch.com.pl/ Lub telefonicznie 22 693 70 00

Artykuł sponsorowany

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel