Zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną

Data publikacji: 15 czerwca 2020 r.
Poleć znajomemu
Zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną

Dwa dni wystąpień w czasie rzeczywistym, z możliwością zadawania pytań za pośrednictwem czatu. 5 sesji tematycznych, prowadzonych przez ekspertów. Najwyższy poziom merytoryczny, zagwarantowany przez radę naukową konferencji. To wszystko otrzymasz, biorąc udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej „Zaburzenia funkcji oralnych - warsztat pracy logopedy”.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i adresowana jest do specjalistów zajmujących się zarówno wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka, jak i terapeutów pracujących w przedszkolach, szkołach i poradniach pedagogiczno-psychologicznych, a także fizjoterapeutów.

Podczas konferencji uczestnicy poznają problemy diagnozy i najnowsze trendy w terapii logopedycznej związane z zaburzeniami funkcji oralnych. Poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia, jak: ocena efektywności terapii logopedycznej, rozwój sprawności artykulacyjnych dziecka w powiązaniu z odpowiednią stymulacją języka, zaburzenia odruchów oralnych u niemowląt i rola współpracy w tym zakresie logopedy z fizjoterapeutą, metoda Butejki dla logopedów, znaczenie badań artykulograficznych dla diagnozy i terapii układu orofacjalnego, układ stomatognatyczny i jego powiązania morfologiczno-funkcjonalne, aspekty terapii dzieci z MPD, czy wreszcie terapia zaburzonych funkcji jamy ustnej z wykorzystaniem systemu MFS.

Więcej informacji w tym program konferencji znajdziesz tutaj>>

Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 czerwca. Kliknij tutaj, aby zgłosić swój udział.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel