Zapraszamy na szkolenie „Odpowiedzialność nauczyciela - konsekwencje i rodzaje naruszeń”

Data publikacji: 20 czerwca 2019 r.
Poleć znajomemu
Zapraszamy na szkolenie „Odpowiedzialność nauczyciela - konsekwencje i rodzaje naruszeń”

Spotykasz się z naruszeniami ze strony nauczycieli?Nie wiesz jak reagować i jakie mogą ponieść konsekwencje?Chcesz podjąć właściwe kroki, ale nie wiesz jakie?Jednocześnie nie chcesz się narazić na zarzut niedopełnienia obowiązków?Weź udział w szkoleniu „Odpowiedzialność nauczyciela - konsekwencje i rodzaje naruszeń”.

Podczas szkolenia przedstawimy w przystępny sposób zakres i warianty odpowiedzialności nauczyciela, w szczególności za zdarzenia związane z bezpieczeństwem uczniów, takie jak m.in. akty przemocy.

Wobec dużej skali tego typu zjawisk każdy dyrektor powinien mieć świadomość, w jaki sposób reagować w przypadku tego typu zdarzeń i jaki rodzaj konsekwencji wyciągać wobec nauczyciela, aby samemu nie narazić się na zarzuty niedopełnienia swych obowiązków.

Szkolenie dostarczy praktycznej i kompleksowej wiedzy na temat różnych rodzajów odpowiedzialności nauczyciela. Podczas szkolenia wskażemy, w jaki sposób reagować w przypadku różnego rodzaju trudnych zdarzeń i jakiego rodzaju konsekwencje wyciągnąć wobec nauczycieli.

Wiedza taka pozwoli uniknąć negatywnych konsekwencji prawnych samym dyrektorom!

Szczegóły, w tym program szkolenia, dostępne są tutaj>>

Szkolenie odbędzie się w następujących terminach:
  • 12 lipca 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Warszawie,
  • 19 lipca 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Poznaniu,
  • 14 sierpnia 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Katowicach.
Nie czekaj! Zapisz się już teraz!
Słowa kluczowe:
szkolenie

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel