Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Nowelizacja ustawy o rachunkowości 2017 – sprawdź, co zmienią w Twojej pracy nowe regulacje 

Ten warsztat już się zakończył. Zapraszamy po więcej wiedzy na: 

Opis

 dr Katarzyna Trzpioła - doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, praktyk, wieloletni szkoleniowiec i dydaktyk, autorka wielu publikacji z zakresu rachunkowości finansowej podatkowej, MSSF i rachunkowości zarządczej. Współpracuje z następującymi redakcjami: Portal FK, Rachunkowości i Podatki dla praktyków, Nowe Standardy Sprawozdawczości.   

Duże podmioty muszą liczyć się nowymi obowiązkami związanymi z nowelizacją ustawy o rachunkowości. Z kolei małe jednostki skorzystają z uproszczeń. Ważne zmiany dotyczą też jednostek budżetowych. Praktyczne wyjaśnienie nowych przepisów zapewnia prowadząca dr Katarzyna Trzpioła - ekspert ds. rachunkowości polskiej i międzynarodowej. 

Udział w warsztatach poświadczamy certyfikatem! 

Biorąc udział w szkoleniu dowiesz się m.in.:

  • jakie nowe informacje jednostka musi podać w sprawozdaniu z działalności,
  • co się zmieniło przy sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych,
  • co w praktyce oznacza możliwość przeniesienia większości dowodów księgowych przed zatwierdzeniem sprawozdania finansowego na informatyczne nośniki danych,
  • jakie nowe dane trzeba podać w skonsolidowanych sprawozdaniach,
  • na jakie uproszczenia w leasingu i nie tylko mogą liczyć jednostki z sektora finansów publicznych. 

Podczas warsztatów ekspert w praktyczny sposób wyjaśni, jak zmiany w rachunkowości wpływają na pracę księgowych. Przekaże też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości dotyczące nowelizacji ustawy o rachunkowości.  

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel