Po konferencji Portalu Oświatowego! Podsumowanie i zaproszenie

Monika Fidler

Monika Fidler

Data publikacji: 31 sierpnia 2016 r.
Poleć znajomemu
Po konferencji Portalu Oświatowego! Podsumowanie i zaproszenie

Portal Oświatowy od lat pomaga dyrektorom, kadrowym i innym pracownikom placówek oświatowych. Ale tak dużego i miłego zaskoczenia związanego z liczbą uczestników na konferencji Portalu Oświatowego nikt z naszej redakcji się nie spodziewał. Było nas ponad 5,5 tysiąca, a strona Portalu przeżyła prawdziwe oblężenie – w ciągu tygodnia zanotowaliśmy ponad 115 tys. sesji! Odbyły się 2 webinaria na żywo, 2 wideo szkolenia, 2 czaty, dyżury telefoniczne naszych ekspertów i kilkadziesiąt materiałów do pobrania... Zapraszam na krótkie podsumowanie i kolejną edycję naszej konferencji.

I Konferencja online, czyli… dziękujemy, że byliście

Tak liczny udział zaskoczył nas wszystkich – dziękujemy, że chcieliście skorzystać z wiedzy naszych ekspertów, podzielić się swoimi doświadczeniami i podyskutować na najtrudniejsze tematy. Jak się okazuje największym zainteresowaniem cieszyły się te, które omawiały najnowsze zmiany w przepisach – związane z ustawą o systemie oświaty, jak i Kartą Nauczyciela. I nic dziwnego, w ostatnim czasie uchwalono kilka istotnych zmian, do tego dochodzi niepewność związana z planami MEN na kolejne lata i nie trudno się dziwić, że każdy z nas potrzebuje rzetelnych informacji.

Top tematy naszej konferencji

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie Pana Leszka Zaleśnego dotyczące zmian w oświacie na rok szkolny 2016/2017. W jego trakcie okazało się, że z niecierpliwością czekamy na zmiany zapowiedziane przez Panią Minister Annę Zalewską, które przedstawiła na podsumowaniu debat oświatowych. Co czeka szkołę od roku 2017, czy już teraz placówki mają wdrażać jakieś zmiany, jakie decyzje teraz można podejmować… to najważniejsze pytania od naszych Czytelników.

Ci z Was, którzy nie mieli okazji wziąć w nim udziału, mogą je teraz obejrzeć tutaj». Wszystkie materiały z konferencji znajdują się w zakładce „Konferencja”.

Możemy już teraz zdradzić, że 6 października odbędzie się kolejne webinarium na żywo z Panem Leszkiem Zaleśnym. Proszę być czujnym – szczegóły w naszym e-letterze już niedługo!

Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się pozostałe szkolenia, w tym dotyczące zmian w Karcie Nauczyciela i ewaluacji w przedszkolu, jak i czaty z naszymi ekspertami. Dużo pytań pojawiło się w związku z przydzielaniem godzin dodatkowych zajęć po likwidacji godzin karcianych. I tu nasz ekspert przygotował praktyczny materiał, z którym warto się zapoznać przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym: Jak rozporządzać czasem pracy nauczycieli – 10 porad na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Wszystkie materiały z konferencji znajdziecie tutaj»

Kolejna edycja już w październiku

Na Portalu Oświatowym w dalszym ciągu służymy Wam pomocą i omawiamy najistotniejsze zmiany. A już dziś zapraszamy na kolejną, październikową edycję naszej konferencji. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Z pozdrowieniami

Monika Fidler Redaktor Portalu Oświatowego
Słowa kluczowe:
konferencjaszkolenie

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel