Przedszkole przyjazne maluchom - zgłoszenia do 22 grudnia

Anna Trochimiuk

Anna Trochimiuk

Data publikacji: 6 grudnia 2012 r.
Poleć znajomemu

Komitet Ochrony Praw Dziecka przedłużył termin zgłaszania udziału w pierwszej edycji projektu „Przedszkole przyjazne maluchom” do 22 grudnia 2012 r. Inicjatywa skierowana jest do prywatnych placówek wychowania przedszkolnego, a jego celem jest poszerzenie idei dobrych przedszkoli i wyróżnienie tych, które korzystnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dziecka. Zwycięzcy otrzymają od Komitetu Ochrony Praw Dziecka certyfikaty placówki przyjaznej maluchom 2012/ 2013 r.

Udział w projekcie mogą wziąć wszystkie prywatne przedszkola z Warszawy i okolic, spełniające standardy zawarte w regulaminie. Więcej na temat projektu w artykule: „Projekt „Przedszkole przyjazne maluchom”. Szczegóły oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.kopd.pl.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela Karolina Wojcieszak, Koordynator Projektu, Zespół PR i Pozyskiwania Środków Komitetu Ochrony Praw Dziecka, e-mail: [email protected] tel. 22 626 94 21, 504 190 740.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel