Szkoła Współpracy - edycja 2015

Anna Trochimiuk

Anna Trochimiuk

Data publikacji: 5 lutego 2015 r.
Poleć znajomemu
Szkoła Współpracy - edycja 2015

Do 13 lutego 2015 r. szkoły i przedszkola o uprawnieniach placówek publicznych, mogą zgłosić swój udział w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Praktyczne warsztaty i wsparcie ekspertów

Jednym z najważniejszych celów projektu „Szkoła Współpracy" jest wprowadzenie w szkołach i przedszkolach całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji pracy placówki. W ramach projektu szkoły i przedszkola otrzymają możliwość udziału w warsztatach podnoszących kompetencje w zakresie podejmowania i podtrzymywania współpracy w szkole i przedszkolu.

Pierwszy warsztat pozwoli uczestnikom poznać:

  • zasady udanej współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli,
  • prawne aspekty współpracy,
  • dobre praktyki i przykłady satysfakcjonującej współpracy,
  • zasady prowadzenia debat.
zapewniona indywidualna opieka ekspertów

 

Na podstawie zgłoszonych deklaracji udziału w projekcie, w procesie rekrutacji wybranych zostanie od 80 do 200 szkół i przedszkoli. Wsparciem w ramach nowej edycji projektu objętych zostanie około 1009 uczestników.
Szkoły i przedszkola można zgłaszać wyłącznie przez formularz dostępny na stronie projektu - edycja 2015 www.szkolawspolpracy.pl. Znajdą tam Państwo również szczegółowy opis projektu, regulamin, opis udziału, harmonogram oraz bieżące informacje.

Źródło:

Opracowanie:

 

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel