Zapraszamy na Konferencję „Dyrektor liderem zarządzania – kontrola zarządcza, zarządzanie zasobami ludzkimi”

Data publikacji: 4 maja 2016 r.
Poleć znajomemu
Zapraszamy na Konferencję „Dyrektor liderem zarządzania – kontrola zarządcza, zarządzanie zasobami ludzkimi”

W dniu 19 maja br. Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu organizuje Konferencję „Dyrektor liderem zarządzania – kontrola zarządcza, zarządzanie zasobami ludzkimi”, adresowaną do kadry zarządzającej w oświacie, promującą ideę doskonalenia kompetencji przywódczych.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:30 w auli Wyższej Szkoły Humanitas (ul. Kilińskiego 43, Sosnowiec).

Organizowana przez WSH konferencja jest jednym z niewielu tego typu wydarzeń w regionie, koncentrującym się zarówno na tematyce związanej z kontrolą zarządczą, jak również z rozwojem „miękkich” kompetencji kierowniczych szczególnie ważnych w zarządzaniu zespołem placówki oświatowej.

WSH jest inicjatorem wielu przedsięwzięć propagujących wysoką jakość kształcenia, wspierających rozwój edukacji i lokalnego szkolnictwa. Szereg działań skierowanych stricte do dyrektorów szkół, jak również do Naczelników Wydziałów Edukacji w gminach woj. śląskiego zainaugurowała w ub. roku konferencją zatytułowaną „DYREKTOR LIDEREM BEZPIECZEŃSTWA. Jak skutecznie budować system bezpieczeństwa w szkole”. W konferencji udział wzięło ponad 200 dyrektorów placówek oświatowych, jak również liczne grono Naczelników Wydziałów Edukacji Gmin woj. śląskiego.

Ideą podejmowanych przez WSH działań jest rozwijanie kluczowych kompetencji pracowników oświaty poprzez wydarzenia wysokiej rangi merytorycznej i organizacyjnej - by nauczanie w śląskich i zagłębiowskich szkołach stało się bezpieczne, efektywne i ciekawe, a umiejętności interpersonalne sprzyjały przyjaznej komunikacji pomiędzy nauczycielami, uczniami i ich rodzicami.

Wśród gości zaproszonych do udziału w konferencji znajdą się m. in. naczelnicy wydziałów edukacji ze wszystkich gmin woj. śląskiego, jak również z sąsiedzkich gmin woj. opolskiego i małopolskiego.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel