Odprawa dla nauczyciela zwalnianego z art. 20 niezależnie od liczby pracowników w szkole

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Data publikacji: 29 sierpnia 2017 r.
Poleć znajomemu
Pytanie: Likwidowana szkoła zatrudnia poniżej 20 pracowników. Czy nauczycielowi kontraktowemu zatrudnionemu na czas nieokreślony w niepełnym wymiarze zajęć należy się odprawa? Nauczyciel otrzymał wypowiedzenie na podstawie art. 20 ust. 1 pkt 1 Karty Nauczyciela.

Pozostało jeszcze 89 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w prawie (24h/dobę)
Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h )
E-szkolenia, webinaria na żywo i bazę ponad 700 narzędzi

Sprawdź, co oferuje Portal Oświatowy »
Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Nie pamiętam hasła »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel