Dokumentowanie i rozliczanie wydatkowania dotacji na pokrycie kosztów kształcenia specjalnego w przedszkolach niepublicznych od 1 stycznia 2019 r.

Michał Łyszczarz

Ekspert prawa oświatowego i samorządu terytorialnego. Współautor komentarzy do Ustawy o systemie oświaty oraz szeregu publikacji z zakresu prawa oświatowego i s
Data publikacji: 10 stycznia 2019 r.
Poleć znajomemu
Dokumentowanie i rozliczanie wydatkowania dotacji na pokrycie kosztów kształcenia specjalnego w przedszkolach niepublicznych od 1 stycznia 2019 r.

Od 1 stycznia 2019 r., ulegną zmianie zasady wydatkowania dotacji przekazanej na dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych oraz na dzieci uczęszczające do oddziałów integracyjnych. Zmiana dopuszczalnego przeznaczenia dotacji pociąga za sobą konieczność odpowiedniego dokumentowania wydatków. Dowiedz się, o czym pamiętać, aby nie narazić się na konieczność zwrotu dotacji.

Pozostało jeszcze 87 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w prawie (24h/dobę)
Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h )
E-szkolenia, webinaria na żywo i bazę ponad 700 narzędzi

Sprawdź, co oferuje Portal Oświatowy »
Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Nie pamiętam hasła »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel