Pytanie: Uczeń spóźnił się 20 minut na lekcję. Czy należy to uznać jako spóźnienie, czy nieobecność na lekcji? Nie mamy takich zapisów w statucie szkoły.
Pozostało jeszcze 89% treści
Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.
Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w przepisach
Największa baza narzędzi dla szkół
Baza 7000 porad prawnych dla dyrektorów szkół oraz kadrowych w oświacie
Konkretne odpowiedzi ekspertów w poradni i na czacie