Zabranie rady pedagogicznej w czasie ferii zimowych?

Tomasz Biegański

Specjalista z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego
Data publikacji: 29 lutego 2012 r.
Poleć znajomemu
Dokument archiwalny
Pytanie: Czy dyrektor ma prawo zorganizować radę pedagogiczne w czasie ferii? Jakie są konsekwencje wobec nauczyciela, w przypadku jego nieobecności na takim posiedzeniu?
Zebrania rady pedagogicznej zwoływane są obligatoryjnie kilka razy w roku, w określonych prawem terminach, z których żaden nie przypada w czasie ferii zimowych (art. 40 ust. 5 UoSO). Zebrania rady mogą być też zwoływane w innych terminach, w miarę bieżących potrzeb.

Pozostało jeszcze 91 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w prawie (24h/dobę)
Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h )
E-szkolenia, webinaria na żywo i bazę ponad 700 narzędzi

Sprawdź, co oferuje Portal Oświatowy »
Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
Nie pamiętam hasła »

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu

PayU »
6.15 zł brutto
Punkty »
50 punktów

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Strona używa plików cookies.
Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.
wiper-pixel