Urlop bezpłatny na czas pracy w kuratorium - czy obowiązkowy?

Patryk Kuzior

Patryk Kuzior

Data publikacji: 16 stycznia 2013 r.
Poleć znajomemu
Pytanie: Czy nauczyciel, który przechodzi do pracy w kuratorium oświaty, jako wizytator może czy musi skorzystać z urlopu bezpłatnego na podstawie art. 17 KN? Czy pisemna zgoda przełożonego pozwala na kontynuację pracy w szkole, jeśli czasowo nie będzie ona kolidować z pracą w kuratorium?

Pozostało jeszcze 96 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w prawie (24h/dobę)
Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h )
E-szkolenia, webinaria na żywo i bazę ponad 700 narzędzi

Sprawdź, co oferuje Portal Oświatowy »
Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Nie pamiętam hasła »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel