Akcja „Dziewczyny na Politechniki!” już 7 kwietnia

Data publikacji: 4 kwietnia 2016 r.
Poleć znajomemu
Akcja „Dziewczyny na Politechniki!” już 7 kwietnia

Już 7 kwietnia na Politechnice Łódzkiej rozpoczyna się akcja „Dziewczyny na Politechniki!”. Podczas ciekawych i inspirujących spotkań z kobietami, które odniosły sukces po studiach technicznych, uczestniczki dowiedzą się, jak budować ścieżkę kariery oraz jak się rozwijać i odkrywać swoje talenty. Wydarzenie skierowane jest do studentek i uczennic ze szkół ponadgimnazjalnych oraz do kobiet, które chciałyby kontynuować studia II stopnia na Politechnice Łódzkiej. 

Warsztaty, prezentacje… tylko dla kobiet

Oficjalne otwarcie odbędzie się w sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 3a o godz. 12.00. W programie prezentacja „Jaka jest skuteczna ścieżka kariery?” Joanny Polus, absolwentki IFE PŁ oraz Managera Global Technology Project Management z firmy Corning. Warsztat „Spaghetti w pracy inżyniera? Klocki układamy, spaghetti nawijamy, powierzchnię zmniejszamy… Zaprojektuj z nami innowacyjny zakład produkcyjny!” rozpocznie się o godz. 10.00 na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ.

Zapisy prowadzone są pod numerem tel. 694 486 004 i adresem mailowym [email protected]

Więcej informacji na stronie http://www.p.lodz.pl/pl/Dziewczyny-na-politechniki-zapisy-na-warsztaty-0, a o kobietach w Corning w wywiadzie opowiada Christine M. Pambianchi, Senior Vice President, Human Resources: https://www.youtube.com/watch?v=iOUtX6arJo0.

Źródło:

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel