Portal pracy dla nauczycieli - pomysł ZNP

Anna Trochimiuk

Anna Trochimiuk

Data publikacji: 17 października 2013 r.
Poleć znajomemu

Od nowego roku ZNP chce uruchomić Portal pracy dla nauczycieli - internetową giełdę pracy w celu ułatwienia nawiązywania kontaktów pomiędzy pracodawcami i nauczycielami poszukującymi zatrudnienia.

Giełda pracy miałaby być skierowana do wszystkich osób zatrudnionych w szeroko rozumianej oświacie a poszukujących nowego miejsca pracy oraz do pracodawców - nie tylko z sektora samorządowego - poszukujących kompetentnych pracowników wśród nauczycieli. Portal dawałby m.in. możliwość bezpłatnego zamieszczenia ogłoszenia i jego edycji, korzystania z bazy CV, banku kadr, systemu wyszukiwania ofert w całej Polsce (a także w krajach sąsiadujących z Polską, w których działają związki zawodowe współpracujące z ZNP).

Jest to jeden z pomysłów ZNP na pomoc nauczycielom, którzy utracili pracę w związku z niżem demograficznym i zmianami organizacyjnymi. Trzymamy kciuki za jego powodzenie. 

Źródło:

Opracowanie: Anna Trochimiuk

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel