Stan nieczynny a zatrudnienie w innej szkole

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Data publikacji: 13 czerwca 2016 r.
Poleć znajomemu
Pytanie: Czy można przenieść nauczyciela w stan nieczynny, jeżeli jest zatrudniony również w innej placówce na czas nieokreślony? Czy w trakcie stanu nieczynnego można przenieść go do innej szkoły w trybie art. 18 Karty Nauczyciela?

Pozostało jeszcze 91 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w prawie (24h/dobę)
Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h )
E-szkolenia, webinaria na żywo i bazę ponad 700 narzędzi

Sprawdź, co oferuje Portal Oświatowy »
Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Nie pamiętam hasła »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel