„Awans zawodowy nauczycieli – zadania dyrektora” – zapraszamy na webinarium na żywo

Data publikacji: 13 maja 2020 r.
Poleć znajomemu
„Awans zawodowy nauczycieli – zadania dyrektora” – zapraszamy na webinarium na żywo

Portal Oświatowy i Akademia WIP zapraszają na webinarium na żywo „Awans zawodowy nauczycieli – zadania dyrektora”. Podczas szkolenia będzie można zadawać pytania ekspertowi.

Maj to obowiązki nie tylko w zakresie ruchu kadrowego. W tym miesiącu zwykle kończą się staże na wyższy stopień awansu zawodowego. Po zakończeniu stażu dyrektorzy muszą zaś dokonać oceny dorobku zawodowego i przeprowadzić postępowanie w sprawie awansu. Weź udział w webinarium „Awans zawodowy nauczycieli – zadania dyrektora”. Szkolenie odbędzie się 19 maja 2020 r. w godz. 10.00-11.30.

Pierwsza godzina poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webinarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość ściągnięcia nagrania z jego przebiegu.

Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Program szkolenia

Cześć I Omówienie zagadnień przez prowadzącego (1 godzina)

  • Jak ustalić termin zakończenia stażu,
  • Jak ocenić dorobek zawodowy nauczyciela,
  • Jak zweryfikować wniosek o wszczęcie postępowania o uzyskanie wyższego stopnia awansu,
  • Jak powołać komisję kwalifikacyjną,
  • Jak wydać decyzję w sprawie awansu.

Cześć II Odpowiedzi na pytania uczestników (30 minut)

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel