Zwiększenie wymiaru etatu na stanowisku urzędniczym – czy wymaga przeprowadzenia konkursu?

Pytanie: Po konkursie na wolne stanowisko urzędnicze w szkole zatrudniliśmy informatyka na 0,25 etatu. Teraz zaszła potrzeba do zwiększenia wymiaru zatrudnienia. Czy można zawrzeć porozumienie zmieniające i zwiększyć wymiar etatu pracownikowi już zatrudnionemu w szkole, czy trzeba ogłosić konkurs na stanowisko urzędnicze?   

Pozostało jeszcze 77% treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w przepisach
Największa baza narzędzi dla szkół
Baza 7000 porad prawnych dla dyrektorów szkół oraz kadrowych w oświacie
Konkretne odpowiedzi ekspertów w poradni i na czacie

Możesz zrezygnować z odnawiania subskrypcji w dowolnym momencie

Jeśli posiadasz już konto

Zaloguj się:

Adres e-mail:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź inne serwisy

Epedagogika Poradnik Dyrektora Szkoły Strefa logopedy Educado Zarządzanie przedszkolem kadry i finanse resql