Pytanie: Po konkursie na wolne stanowisko urzędnicze w szkole zatrudniliśmy informatyka na 0,25 etatu. Teraz zaszła potrzeba do zwiększenia wymiaru zatrudnienia. Czy można zawrzeć porozumienie zmieniające i zwiększyć wymiar etatu pracownikowi już zatrudnionemu w szkole, czy trzeba ogłosić konkurs na stanowisko urzędnicze?
Pozostało jeszcze 77% treści
Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.
Uzyskaj dostęp do Portalu Oświatowego a wraz z nim:
Aktualne informacje o zmianach w przepisach
Największa baza narzędzi dla szkół
Baza 7000 porad prawnych dla dyrektorów szkół oraz kadrowych w oświacie
Konkretne odpowiedzi ekspertów w poradni i na czacie