Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Ważne wydarzenia dla szkół i przedszkoli

W zakładce „Ważne wydarzenia dla szkół i przedszkoli” znajdziesz najważniejsze informacje dla Twojej placówki. To zbiór aktualności na temat imprez, programów, konkursów, a także terminów czatów z ekspertami Portalu Oświatowego. Tu również zamieszczamy informacje o zbliżających się konferencjach, szkoleniach czy webinariach. Bądź na bieżąco z ważnymi wydarzeniami dla Ciebie i Twojej placówki!

M.ocena

Archiwalny E-szkolenie: Ocena pracy nauczyciela od 1 września 2018 r.

Od 1 września 2018 r. dyrektor ma obowiązek dokonywania okresowej oceny pracy każdego nauczyciela - co 3 lata pracy w szkole od dnia uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego. Przedstawiamy szkolenie, które krok po kroku wyjaśnia, na czym polegają nowe zasady oceniania nauczycieli.

M.awans

Archiwalny E-szkolenie: Awans zawodowy nauczyciela od 1 września 2018 r.

Od 1 września 2018 r. nauczyciel stażysta powinien być zatrudniany na podstawie umowy o pracę na czas określony na okres 2 lat szkolnych. Wydłużony zostanie staż na stopień nauczyciela kontraktowego. Obejrzyj szkolenie i poznaj wszystkie zmiany w awansie zawodowym!

Archiwalny Zakreślenie ram czasowych na prezentację koncepcji rozwoju placówki w czasie konkursu na dyrektora szkoły

Konkurs na stanowisko dyrektora szkoły może być unieważniony i przeprowadzony ponownie w razie stwierdzenia nieprawidłowości, które mogły mieć wpływ na wynik konkursu. Taką nieprawidłowością może być ograniczenie kandydatom czasu na prezentację koncepcji rozwoju placówki lub przerywanie im w trakcie tej prezentacji.

dziewczynka

5 nieoczywistych pomocy dydaktycznych w przedszkolu

Jakie przybory warto dokupić do przedszkola przed 1 września? Oto kilka pomysłów na uzupełnienie wyposażenia przedszkola, które będą nieocenioną pomocą w prowadzeniu zajęć, rozwijaniu umiejętności dzieci i współpracy z rodzicami.

swietlica

Jak wyposażyć świetlicę szkolną i zainteresować uczniów zajęciami świetlicowymi

Myśląc o szkole, często zapominamy o tym, że jej integralną i – wbrew niektórym przekonaniom – bardzo istotną częścią jest świetlica. Jej podstawowym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczniom, którzy czekają na lekcje lub na odebranie przez rodziców. Powinna jednak nie tylko pełnić funkcję poczekalni, ale dobrze organizować spędzany w niej czas. Często jest to kilka godzin, które można efektywnie wykorzystać, inspirując uczniów nie tylko do nauki, ale także do rozwijania zainteresowań oraz zawierania przyjaźni i integrowania się z kolegami z innych klas.

Jak rozpoznać infekcję komputera

Archiwalny Najbliższy czat kadrowo-płacowy już w środę 31 maja

Zmieniony został termin najbliższego czatu z ekspertem Portalu Oświatowego. Pytania będzie można zadawać już w najbliższą środę. Sprawdź szczegóły!

Logo_CPI__z_www

Archiwalny Warsztaty OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W OŚWIACIE

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/odoo/formularz_pr10.php

ea1b94d303b277e3fda8efabf29ed8e41fd15626-large

Archiwalny Trwa nabór do VII edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zaprasza szkoły do udziału w kolejnej edycji Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”. Placówkom, które zgłoszą się do programu, GIODO zapewnia materiały edukacyjne i specjalistyczne szkolenia. Przedstawiamy szczegóły programu na rok szkolny 2016/2017.

Box_FR12PE_L_PL_RGB mj

Archiwalny Program ABBYY FineReader z rozszerzoną licencją dla edukacji - 40% taniej

Program służy do rozpoznawania zeskanowanego tekstów drukowanych i przetwarzania ich na wersje edytowalne. Dzięki temu zeskanowany tekst można od razu wykorzystać np. w prezentacji, teście lub w innym dokumencie, bez potrzeby przepisywania go.

c7995c85c03a8e19ee3d36a7fea114bc31640e73-large

Archiwalny Metoda Gier Diagnostyczno-Symulacyjnych (MGDS)

MGDS to innowacyjna metoda pozwalająca rozpoznać predyspozycje, zainteresowania zawodowe i umiejętności przedsiębiorcze uczniów powyżej 18 roku życia za pomocą specjalnie opracowanych gier społecznych.

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel