Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Dokumentacja przedszkola

Prawidłowe prowadzenie dokumentacji przedszkolnej spoczywa na dyrektorze placówki, a także na nauczycielach. Głównymi dokumentami są statut, arkusz organizacyjny czy plan pracy placówki. Ale nie tylko, w tym miejscu znajdziesz także podstawowe informacje na temat prowadzenia dzienników zajęć, zawierania umów z rodzicami, a także zasady przechowywania dokumentacji. Dowiedz się, jak prawidłowo prowadzić dokumentację przedszkola.

Archiwalny Program wychowawczy i profilaktyczny w przedszkolu niepublicznym

Pytanie: Czy  przedszkole niepubliczne ma obowiązek posiadania programu profilaktycznego i wychowawczego?  Jeśli tak, to kto powinien je ,,uchwalić”,  jeśli w placówce nie ma rady rodziców, a w statucie nie ma zapisu dotyczącego tej kwestii?

Archiwalny Informacja o spełnieniu obowiązku przedszkolnego i szkolnego

Pytanie: Jakie są terminy i zasady powiadamiania innych szkół o spełnianiu obowiązku przedszkolnego i szkolnego? Czy muszę powiadamiać innych dyrektorów o przyjęciu dziecka spoza obwodu swojej szkoły czy tylko o spełnianiu przez dzieci tego obowiązku. Jeśli tak to w jakich terminach musżę to zrobić?

Archiwalny Diagnoza przedszkolna

Pytanie: Na czym polega diagnoza przedszkolna,  kto i kiedy ma obowiązek ją przeprowadzić?

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel