Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Ważne wydarzenia dla szkół i przedszkoli

W zakładce „Ważne wydarzenia dla szkół i przedszkoli” znajdziesz najważniejsze informacje dla Twojej placówki. To zbiór aktualności na temat imprez, programów, konkursów, a także terminów czatów z ekspertami Portalu Oświatowego. Tu również zamieszczamy informacje o zbliżających się konferencjach, szkoleniach czy webinariach. Bądź na bieżąco z ważnymi wydarzeniami dla Ciebie i Twojej placówki!

Kalendarz dyrektora przedszkola: listopad 2020

Kalendarz dyrektora przedszkola: listopad 2020

Dowiedz się, jakie obowiązki spoczywają na dyrektorze przedszkola w listopadzie. Poznaj również kalendarz świąt i uroczystości przedszkolnych.

Kolejne szkoły przechodzą na kształcenie zdalne

Kolejne szkoły przechodzą na kształcenie zdalne

W związku z dużym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem resort edukacji zadecydował o zamknięciu kolejnych szkół i placówek. Oświatowy lockdown nie obejmuje jednak wszystkich jednostek. Według aktualnych planów będzie trwał on od 26 października do 8 listopada 2020 r.

Zdalna edukacja - Szkoła w Chmurze Microsoft

Gniezno i Lublin gotowe na zdalną edukację

Ostatnie miesiące hybrydowej nauki wymusiły przyspieszenie działań samorządowych związanych z cyfrową transformacją szkół. To od współpracy szkół i władz samorządowych na poziomie lokalnym coraz częściej zależy bowiem ciągłość funkcjonowania oświaty w mieście, powiecie, a niekiedy całym regionie.

Nauczanie zdalne i hybrydowe… ale nie we wszystkich szkołach (AKTUALIZACJA)

Nauczanie zdalne i hybrydowe… ale nie we wszystkich szkołach (AKTUALIZACJA)

W związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 resort edukacji zdecydował się na wprowadzenie nauczania zdalnego i hybrydowego. Nie dotyczy to jednak wszystkich szkół. Nowe zasady obowiązują od 19 października.

korona 1(2)

Nauczanie zdalne i hybrydowe… ale nie we wszystkich szkołach

W związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 resort edukacji zdecydował się na wprowadzenie nauczania zdalnego i hybrydowego. Nie dotyczy to jednak wszystkich szkół. Nowe zasady obowiązują od 17 października

Kalendarz dyrektora przedszkola: październik 2020

Kalendarz dyrektora przedszkola: październik 2020

Dowiedz się, jakie obowiązki spoczywają na dyrektorze przedszkola w październiku. Poznaj również kalendarz świąt i uroczystości przedszkolnych.

578c30f28ba152fc796c3fb907aa894be50aa49d-xlarge

Bezpłatne szkolenie UODO i MEN: Ochrona danych osobowych w zdalnym nauczaniu

30 września 2020 r. o godz. 10:00 Urząd Ochrony Danych Osobowych wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej organizują szkolenie online dotyczące ochrony danych osobowych podczas zdalnego nauczania.

maraton_oswiatowy_okladka

Portal Oświatowy zaprasza na wydarzenie online: Maraton Oświatowy 2020

Quo vadis Oświato? 3 dni rozmów o wielkich niewiadomych, małych zwycięstwach i trudnych potyczkach podczas Maratonu Oświatowego 2020

Bitdefender_tlo

Bitdefender Family Pack z modułem kontroli rodzicielskiej: bezpieczeństwo dla całej rodziny

Ostatnie miesiące przyniosły gwałtowny wzrost cyberataków. Hakerzy biorą na celownik nie tylko firmy i instytucje, ale również gospodarstwa domowe. Jak ochronić siebie oraz swoich najbliższych?

Plakat Konferencji 2020

XXX Konferencja szkoleniowa SDSIZ RP „Spojrzenie w przyszłość”

W dniach 25-26 września 2020 r. zapraszamy do Wirtualnego Świata Doradztwa Zawodowego. W tym roku staraliśmy się „przybliżyć” doradcom przyszłość, która z wiadomych powodów zawitała do nas wcześniej. Żeby nie dać się po raz kolejny zaskoczyć spróbujmy zajrzeć przez dziurkę od klucza na kilka lat do przodu uzbrojeni w narzędzia doradcze i informatyczne pomagające nam we wspieraniu innych.

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel