W związku z nadchodzącym wejściem w życie dużych zmian prawnych nasi Czytelnicy podczas ostatniego e-czata zadawali liczne pytania dotyczące zmian w Karcie Nauczyciela 2025 r. Poniżej wybrane zagadnienia.
Podczas ostatniego e-czata dominowały pytania dotyczące rozwiązania stosunku pracy i zatrudniania pracowników szkoły na początku roku szkolnego 2o25/2026. Zapraszamy na relację.
Zapraszamy na relację z e-czata, podczas którego padły liczne pytania dotyczące zbliżającego się nowego roku szkolnego 2025/2026 w tym zmian w Karcie Nauczyciela.
Obejrzyj relację z pierwszego lipcowego e-czata na kanale YouTube Portalu Oświatowego. Podczas spotkania usłyszysz odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. urlopu wypoczynkowego nauczycieli.
Zapraszamy na relację z ostatniego czerwcowego e-czata w Portalu Oświatowym, w trakcie którego padły liczne pytania dotyczące okresu wakacyjnego i występujących wówczas problemów kadrowo-płacowych.
Podczas pierwszego czerwcowego e-czata w Portalu Oświatowego omówiliśmy m.in. temat uprawnień nauczyciela z orzeczeniem o niepełnosprawności. Relacja ze spotkania poniżej.
Zapraszamy na relację z ostatniego e-czata w Portalu Oświatowym. W relacji odpowiedzi na pytania dotyczące kończącego się ruchu kadrowego, ale także obowiązków związanych z finalizacją awansu zawodowego nauczycieli na poziomie szkoły.
Kolejny e-czat w Portalu Oświatowym i znów seria pytań i odpowiedzi dotyczących ruchu kadrowego 2025. Najciekawsze zagadnienia znajdziesz w podsumowaniu.
Kolejny e-czat w Portalu Oświatowym upłynął pod znakiem ruchu kadrowego przed rokiem szkolnym 2025/2026. Pytania dotyczyły również nauczycieli religii. Zapraszamy na relację.
Zapraszamy na relację z kolejnego e-czata w Portalu Oświatowym. A w niej odpowiedzi na pytania dotyczące ruchu kadrowego 2025.
Podczas ostatniego e-czata dużym zainteresowaniem cieszył się temat redukcji liczby godzin religii w roku szkolnym 2025/2026 i związanego z tym ruchu kadrowego
Zapraszamy na relację z kolejnego e-czata w Portalu Oświatowy, który zdominowały pytania dotyczące różnego rodzaju zagadnień płacowych w oświacie.
Zapraszamy na e-dyżur w Portalu Oświatowym w nowym terminie w dniu 12 lutego o godz. 10.00. Jednocześnie przepraszamy za problemy techniczne, w wyniku których dzisiejszy e-dyżur nie mógł się odbyć.
31 marca mija termin wypłaty dodatkowego wynagrodzenia rocznego. Nic więc dziwnego, że najwięcej pytań podczas ostatniego e-czata dotyczyło przyznawania i obliczania wysokości trzynastki za 2024 r.
Zapraszamy na relację z pierwszego tegorocznego e-czata w Portalu Oświatowym.
Copyright © 2025 Wszelkie prawa zastrzeżone | Właściciel Portalu: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.