przywrócenie do pracy

Archiwalny Przywrócenie do pracy a termin rozpoczęcia stażu nauczyciela

Pytanie: Nauczyciel miał rozpocząć staż na nauczyciela mianowanego od 1 września 2011 r. (złożył wniosek o rozpoczęcie stażu). Został zwolniony z pracy z dniem 31 sierpnia 2011 r., lecz sąd pracy przywrócił go do pracy. Czy w tej sytuacji należy uznać, że staż na nauczyciela mianowanego rozpoczął się z dniem 1 września 2011 r.? Czy należy przedłużyć staż o okres pozostawania bez pracy, czy zaliczyć ten czas do stażu na podstawie art. 51 § 1 Kodeksu pracy?

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Strona używa plików cookies.
Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.
wiper-pixel