Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

E-szkolenia

michał 5

Wideoporada: Sanatoryjny urlop zdrowotny

Urlop dla poratowania zdrowia przysługuje nie tylko z uwagi na chorobę związaną z pracą. Z urlopu tego może skorzystać także osoba, która legitymuje się skierowaniem do sanatorium. Sprawdź, jakie warunki musi spełnić i na jakich zasadach udziela się jej urlopu.

michał 4

Wideoporada: Wicedyrektor społeczny - czy może funkcjonować

Bardzo często w szkołach można spotkać tzw. społecznych wicedyrektorów. To osoby, które doradzają dyrektorowi, ale formalnie nie zajmują funkcji kierowniczej. Sprawdzamy, czy to prawidłowe rozwiązanie.

michał 5

Wideoporada: Zwolnienie trudnego nauczyciela z pracy

Brak dyscypliny pracy, niska jakość pracy, konflikty z uczniami, rodzicami, dyrektorem i innymi pracownikami… Problemowy nauczyciel w szkole to nie rzadkość. Czy dyrektor może sięgnąć po radykalne rozwiązania i zwolnić takiego nauczyciela z pracy?

michał

Wideoporada:Jak zareagować w przypadku skargi na nauczyciela

Nie tylko rodzic może składać skargę nauczyciela. Także sam nauczyciel może zgłosić skargę np. na innego nauczyciela. Skarga taka powinna zostać rozpoznana przez dyrektora szkoły.

michał 5

Wideoporada:Nauczyciel jako opiekun dowozu - czy to możliwe

Sprawowanie opieki nad uczniami podczas dowozu do i ze szkoły może przypominać np. opiekę nad uczniami podczas wycieczki szkolnej. Czy zatem zadanie to można powierzyć nauczycielowi?

zdjęcie webinar czas pracy

E-szkolenie: Czas pracy nauczyciela – 20 zagadek dla dyrektorów (cz. I)

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest odpowiednie uregulowanie czasu pracy pracowników. Dotyczy to także nauczycieli. W ich przypadku jest jednak trudniej, a to ze względu na specyfikę ich pracy i szczególne rozwiązania w Karcie Nauczyciela. Sprawdź swoją wiedzę i razem z nami zmierz się z różnymi problemami dotyczącymi czasu pracy nauczycieli (cz. I).

zdjęcie webinar czas pracy

E-szkolenie: Czas pracy nauczyciela – 20 zagadek dla dyrektorów (cz. II)

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest odpowiednie uregulowanie czasu pracy pracowników. Dotyczy to także nauczycieli. W ich przypadku jest jednak trudniej, a to ze względu na specyfikę ich pracy i szczególne rozwiązania w Karcie Nauczyciela. Sprawdź swoją wiedzę i razem z nami zmierz się z różnymi problemami dotyczącymi czasu pracy nauczycieli (cz. II).

zdjęcie webinar czas pracy

E-szkolenie: Czas pracy nauczyciela – 20 zagadek dla dyrektorów (cz. III)

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest odpowiednie uregulowanie czasu pracy pracowników. Dotyczy to także nauczycieli. W ich przypadku jest jednak trudniej, a to ze względu na specyfikę ich pracy i szczególne rozwiązania w Karcie Nauczyciela. Sprawdź swoją wiedzę i razem z nami zmierz się z różnymi problemami dotyczącymi czasu pracy nauczycieli (cz. III). 

swiadetwo

E-szkolenie: Jak wypełnić świadectwo pracy (cz. I)

W wideoszkoleniu krok po kroku wyjaśniamy, jak wypełnić świadectwo pracy. Wskazujemy przykładowe zapisy, a także podajemy, co w świadectwie nie powinno się znaleźć (cz. I)

swiadectwo 2

E-szkolenie: Jak wypełnić świadectwo pracy (cz. II)

W wideoszkoleniu krok po kroku wyjaśniamy, jak wypełnić świadectwo pracy. Wskazujemy przykładowe zapisy, a także podajemy, co w świadectwie nie powinno się znaleźć (cz. II).

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel