Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

DZIEŃ 2. Prawa i obowiązki pracownika szkoły

Terminy w awansie zawodowy- rozpoczęcie stażu

E-szkolenie:Terminy w awansie zawodowym 2020/2021 – rozpoczęcie stażu

Rozpoczęcie stażu na wyższy stopień awansu zawodowego wiąże się z koniecznością dochowania ustalonych w przepisach terminów. Posłuchaj szkolenia i dowiedz się, jak je liczyć, kiedy upływają w roku szkolnym 2020/2021 oraz jakie są konsekwencje ich niedochowania.

Bez tytułu

E-szkolenie:Terminy związane z zakończeniem stażu - jak je liczyć

Posłuchaj szkolenia i dowiedz się, jak prawidłowo ustalić termin zakończenia stażu oraz jak liczyć terminy obowiązujące w procedurze nadania stopnia awansu zawodowego. Sprawdź, przekroczenie których terminów skutkuje odmową nadania stopnia awansu i koniecznością odbycia stażu od nowa w pełnym wymiarze.

619916619c24a059fc646befc687505e7064d558-xlarge (1)

Limit umów o pracę w szkole – jak liczyć

Różnorodność podstaw prawnych zatrudniania pracowników w szkołach i przedszkolach powoduje, że inaczej liczy się limit umów o pracę zawieranych na czas określony nauczycieli, a inaczej pozostałych pracowników. Poznaj zasady liczenia limitów umów terminowych oraz konsekwencje ich przekroczenia, a także skorzystać ze wzorów dokumentów oraz kalkulatora limitu umów o pracę zawieranych na podstawie Kodeksu pracy.

Otwarcie stażu w roku szkolnym 2020/2021

Otwarcie stażu w roku szkolnym 2020/2021

Z początkiem roku szkolnego do dyrektora napłyną wnioski o rozpoczęcie stażu a nowozatrudnieni nauczyciele stażyści będą mogli rozpocząć drogę awansu zawodowego. Nie każdy nauczyciel będzie mógł jednak ten staż otworzyć. Poznaj warunki rozpoczęcia stażu w roku szkolnym 2020/2021.

Fotolia_212692099_Subscription_Monthly_M

Drugi dzień Konferencji Online dla Oświaty: wszystko o prawach i obowiązkach pracownika szkoły

Podczas drugiego dnia Konferencji Online dla Oświaty zapraszamy do udziału w webinarze na żywo z redaktorem Portalu Oświatowego – Michałem Kowalskim.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel