Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

DZIEŃ 3. Dokumentacja placówki oświatowej w roku 2020/2021

123baf95c48763cc72bf023f5d2c3cdc5930325d-xlarge (1)

Przetwarzanie danych osobowych kandydatów do pracy  

W trakcie rekrutacji dyrektor szkoły przetwarza dane osobowe kandydatów do pracy. Sprawdź, jakie dane można pozyskiwać od osób ubiegających się o zatrudnienie w szkole,  jak długo  należy je przechowywać oraz co zrobić z danymi osobowymi osób, które nie zostały przyjęte do pracy.  

Wniosek o wydanie opinii w przedmiocie zawieszenia zajęć

Aby zawiesić zajęcia w szkole z powodu zagrożenia epidemicznego, dyrektor musi uzyskać pozytywną opinię państwowego powiatowego inspektora sanitarnego.

Zarządzenie w sprawie całkowitego zawieszenia zajęć

Zgodnie z nowym stanem prawnym obowiązującym od 1 września 2020 r. zawieszenie zajęć w szkole zależy od dyrektora. Sprawdź, jak zawiesić zajęcia w całej szkole.

Zarządzenie w sprawie częściowego zawieszenia zajęć

Zgodnie z nowym stanem prawnym obowiązującym od 1 września 2020 r. zawieszenie zajęć w szkole zależy od dyrektora. Sprawdź, jak zawiesić zajęcia w częściowym zakresie.

Fotolia_145191076_Subscription_Monthly_M

Trzeci dzień Konferencji Online dla Oświaty: dokumentacja placówki oświatowej w roku 2020/2021

Podczas trzeciego dnia Konferencji Online dla Oświaty przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw porad oraz dokumentów do pobrania. Zapraszamy również do konsultacji online z ekspertami Portalu Oświatowego.

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel