Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Świadczenie urlopowe

Znajdziesz tu aktualne porady ekspertów dotyczące wypłacania świadczenia urlopowego nauczycielom. Sprawdź, komu należy wypłacić świadczenie urlopowe!

Archiwalny Wysokość świadczenia urlopowego dla pracowników niepedagogicznych

Pytanie: Czy pracownikom administracji oraz obsługi należy się świadczenie urlopowe w takiej samej wysokości jak nauczycielom?

Archiwalny Świadczenie urlopowe dla dyrektora szkoły, który nie wykorzystał w całości urlopu w czasie wakacji

Pytanie: 1 września br. objąłem stanowisko dyrektora szkoły. Poprzedni dyrektor otrzymał zgodę organu prowadzącego na urlop uzupełniający, ponieważ nie wykorzystał urlopu wypoczynkowego w całości w czasie wakacji - o czym poinformował księgową dopiero teraz. Były dyrektor domaga się zapłaty za okres tego urlopu. Księgowa jednak zdążyła wypłacić mu już świadczenie urlopowe. Czy w tej sytuacji należy mu się świadczenie urlopowe?

Archiwalny Świadczenie urlopowe dla nauczycieli w 2010 r.

Do końca sierpnia musisz wypłacić świadczenie urlopowe nauczycielom zatrudnionym w Twojej szkole. W tym roku nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy przez cały rok szkolny otrzymają świadczenie urlopowe w wysokości 1.047,84 zł. Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze i krócej niż przez rok szkolny otrzymają świadczenie urlopowe w wysokości proporcjonalnej do okresu i wymiaru zatrudnienia. Sprawdź, jak obliczyć wysokość świadczenia urlopowego w 2010 r.

Archiwalny Świadczenie urlopowe a podatek dochodowy od osób fizycznych

Pytanie: Czy świadczenie urlopowe wypłacane na podstawie Karty Nauczyciela jest zwolnione z podatku dochodowego do kwoty 380 zł?

Archiwalny Świadczenie urlopowe przy zatrudnieniu na podstawie Kodeksu pracy

Pytanie: Czy świadczenie urlopowe należy się pracownikowi pedagogicznemu zatrudnionemu na podstawie Kodeksu pracy?

Archiwalny Świadczenie urlopowe nauczycieli kontra "wczasy pod gruszą"

Pytanie: Interesują mnie rozwiązania prawne dotyczące świadczeń z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w szkole. Sprawa dotyczy świadczenia urlopowego dla nauczycieli i popularnie zwanych „wczasów pod gruszą”. Czy nauczycielowi należą się oba świadczenia, czy tylko jedno?

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

wiper-pixel