Pytanie: Do Urzędu Gminy wpłynął wniosek dyrektora jednej ze szkół o wyrażenie zgody na prowadzenie dzienników lekcyjnych wyłącznie w formie elektronicznej. Jakie wymogi powinien spełniać wniosek szkoły i jak powinna wyglądać odpowiedź ze strony organu prowadzącego na ww. wniosek? Czy jest to forma uchwały, zarządzenia, decyzja wójta czy może zwykłe pismo - odpowiedź?
Pytanie: W jaki sposób należy poprawić adres ucznia znajdujący się w arkuszu ocen i księdze uczniów?
Pytanie: Czy na świadectwie powinny zostać odnotowane informacje o osiągnięciach ucznia w konkursach ogólnopolskich, powiatowych?
Pytanie: Czy zlecenie oprawienia arkuszy ocen można złożyć dobrowolnej firmie introligatorskiej?
Pytanie: Jak powinna brzmieć na świadectwie szkolnym nazwa przedmiotu: język ojczysty, którego dodatkową naukę organizuje się dla mniejszości narodowej?
Wiele jest sposobów dokonywania wpisów obecności i nieobecności uczniów w dziennikach lekcyjnych np. pozioma kreska, „ob.”, „nb.”, puste pole. Sprawdź, jak najlepiej odnotowywać obecność ucznia na lekcji w tradycyjnym dzienniku.
Pytanie: Czy w księdze arkuszy ocen można trzymać świadectwa nieodebrane przez uczniów?
Pytanie: Czy błędem jest przekreślenie ukośną kreską w księdze uczniów rubryki z imieniem i nazwiskiem ucznia, który rezygnuje on z nauki w szkole?
Pytanie: Zwróciła się do nas absolwentka z 1979 roku z prośbą o wydanie duplikatu świadectwa dojrzałości. Niestety w archiwum nie znalazłam dokumentów, które umożliwiłyby mi wydanie duplikatu. Absolwentka wniosła opłatę za wydanie duplikatu. Co teraz zrobić?
Pytanie: Czy upośledzenie w stopniu lekkim ucznia odnotowuje się w arkuszu ocen i na świadectwie ucznia?
Brak konsultacji
w najbliższym czasie
Brak nadchodzących wydarzeń
Zajmie ci to jedynie 2 minuty