Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Bhp w szkole

Znajdziesz tu porady dotyczące zasad bhp na terenie szkoły - w salach, klasach, pomieszczeniach, na korytarzach czy boiskach szkolnych. Dowiesz się, jak wygląda kontrola bhp w szkole, jak prawidłowo dokonać przeglądu technicznego, jak zorganizować trening ewakuacyjny, jakie są zasady bhp na stołówce szkolnej. Przestrzegaj przepisów prawnych i upewnij się, że nauczyciele w Twojej szkole znają te zasady!

Archiwalny Częstotliwość okresowych kontroli zgodnie z Prawem budowlanym

Pytanie: Moja szkoła zaopatrywana jest wwodę ze studni głębinowej. Jak często należy przeprowadzać badanie instalacji związanej z ujęciem wody?

Archiwalny Kontrola stanu technicznego sprzętu sportowego

Pytanie: Na co powinienem zwrócić uwagę podczas kontroli stanu technicznego sprzętu sportowego?

Archiwalny Oświetlenie terenu wokół szkoły

Pytanie: Czy ja, jako dyrektor szkoły, odpowiadam za właściwe oświetlenie uliczki, która choć znajduje się poza terenem szkoły, tylko do niej prowadzi?

Archiwalny Zamontowanie kamery w klasach sprawiających szczególne trudności

Pytanie: Jestem wicedyrektorem gimnazjum. Czy mogę założyć kamery w klasach sprawiających szczególne trudności? Jeżeli tak, to jakie warunki muszę spełnić?

Archiwalny Sprzątanie przez uczniów terenu wokół szkoły

Pytanie: Jestem dyrektorem szkoły podstawowej.  Moi uczniowie biorą udział w akcji „Sprzątanie świata” i w czasie zajęć lekcyjnych będą sprzątać teren wokół szkoły. W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo, w co ich wyposażyć, aby postąpić zgodnie z zasadami bhp?

Archiwalny Bieżące kontrole stanu BHP

Pytanie: W jaki sposób zorganizować bieżącą kontrolę BHP, szczególnie tych miejsc i urządzeń, które wymagają np. cotygodniowej kontroli? Czy mogę zobowiązać np. sprzątaczki do przekazywania mi informacji np.o  stanie urządzeń sanitarnych?

Archiwalny Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Pytanie: Kto może sporządzić instrukcję bezpieczeństwa pożarowego?

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel