Pytanie: Nauczyciel od 1 września kontynuuje staż w mojej placówce, który ma zakończyć się jeszcze w tym roku szkolnym. Czy mogę dokonać oceny pracy po zakończeniu stażu, skoro oceny pracy po zmianie miejsca zatrudnienia można dokonać najwcześniej po roku?
Pytanie: 19 grudnia 2018 r. wpłynął wniosek nauczyciela o dokonanie oceny jego pracy. Ostatnią jego oceną jest ocena dorobku zawodowego z 2016 r. Czy należy go ocenić, a jeśli tak to na jakich zasadach?
Pytanie: Nauczyciel po 3 miesiącach pracy w naszej placówce złożył wniosek o dokonanie jego oceny pracy. Czy można ocenić nauczyciela?
Pytanie: 15 października 2018 r. wręczono nauczycielowi zawiadomienie o ocenie pracy. Następnego dnia nauczyciel dostarczył zwolnienie lekarskie (16 – 31.10.2018 r.). W styczniu ma zaplanowany urlop (02-18.01.2019 r.). Do kiedy należy dokonać oceny jego pracy?
Pytanie: Czy nauczyciel powinien otrzymać projekt oceny pracy w formie pisemnej?
Pytanie: Nauczyciel został zatrudniony na okres roku szkolnego. W sierpniu 2018 r. uzyskał stopień nauczyciela mianowanego. Czy należy dokonać oceny pracy na nowych zasadach?
Pytanie: Nauczyciel jest zatrudniony w pełnym wymiarze w placówce publicznej i dodatkowo na 2 godziny tygodniowo w placówce niepublicznej. Czy oceny pracy muszą dokonać obaj pracodawcy?
Pytanie: Czy i w jakim trybie możliwa jest modyfikacja ustalonego przez dyrektora regulaminu oceniania nauczycieli?
Pytanie: Czy obowiązek oceny pracy nauczycieli dotyczy również nauczycieli zatrudnionych w placówkach niepublicznych?
Pytanie: Dyrektorem i jednocześnie organem prowadzącym niepublicznego przedszkola jest osoba, która nie jest nauczycielem, więc nie posiada również żadnego stopnia awansu zawodowego. Czy zgodnie z nowymi przepisami jego praca podlega ocenie przez nadzór pedagogiczny?
Brak konsultacji
w najbliższym czasie
Brak nadchodzących wydarzeń
Zajmie ci to jedynie 2 minuty