Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Czas pracy pracowników niepedagogicznych

Znajdziesz tu aktualne porady ekspertów dotyczące rozliczania czasu pracy pracowników niepedagogicznych. Wszystko na temat pracy w godzinach nadliczbowych, równoważnego system czasu pracy, zasad oddawania dnia wolnego za święto w jednym miejscu!

Archiwalny Udzielenie pracownikowi obsługi szkoły czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w sobotę i niedzielę

Pytanie: Pracownicy obsługi szkoły pracują czasami w sobotę i niedzielę, jeżeli odbywają się zajęcia w szkole dla dorosłych (zaocznej). W tych dniach pracują nie po 8, ale po 10 godzin. Jeżeli chcę im udzielić dnia wolnego w innym dniu, jest to np. dzień wolny w piątek i poniedziałek po tym pracującym weekendzie. Pozostają jeszcze godziny nadliczbowe: 2 z soboty i 2 z niedzieli. Liczyłam im za 2 godziny z soboty – 3 godziny i za 2 godziny z niedzieli – 4 godziny, które im oddawałam w innym terminie. Mam wątpliwości co do tej zasady. W jaki sposób prawidłowo rozliczyć czas pracy pracownika, który pracował w weekend?

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel