Aktywne filtry:
Wyłącz filtry

Zmiana warunków pracy nauczyciela

Znajdziesz tu aktualne porady ekspertów dotyczące zmiany wymiaru etatu i stanowiska nauczyciela oraz przeniesienia służbowego nauczyciela. Poznaj procedury, które obowiązują Cię, gdy chcesz zmienić umowę o pracę nauczyciela.

Archiwalny Akta osobowe nauczyciela przeniesionego do innej szkoły

Pytanie: Przy okazji przeglądu teczek osobowych pracowników zauważyłam, iż dokumentem potwierdzającym zatrudnienie niektórych nauczycieli  jest informacja o przeniesieniu. Nie ma umów o pracę na czas nieokreślony ani zatrudnienia na podstawie mianowania. Czy taki stan rzeczy jest prawidłowy?

Archiwalny Brak etatu dla nauczyciela, który wraca po upływie okresu przeniesienia do innej szkoły

Pytanie: Nauczyciel na mocy art. 19 KN został przeniesiony na rok do innej szkoły. Z końcem tego roku szkolnego nauczyciel powróci do naszej szkoły. Jednakże z rozpoczęciem roku szkolnego 2009/2010 nadal nie będzie dla niego godzin. W szkole, do której nauczyciel został przeniesiony, jest wolny cały etat matematyki. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Archiwalny Zmiana warunków pracy i płacy nauczyciela zatrudnionego na podstawie mianowania

Pytanie: Czy można (i na jakiej podstawie) wręczyć nauczycielowi, zatrudnionemu w szkole publicznej na podstawie mianowania, wypowiedzenie zmieniające warunki płacy i pracy?

Tematyka

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania
 
Zadaj pytanie ekspertowi »

Sprawdź inne nasze serwisy

Karta Nauczyciela od A do Z Poradnik Dyrektora Szkoły Nadzór nad działalnością szkoły Kwadrans dla dyrektora szkoły Zarządzanie przedszkolem Portal BHP Ochrona danych osobowych

Zajmie ci to jedynie 2 minuty

wiper-pixel